מאמרים

10 טיפים לניצבים מתחילים ומתקדמים

מחפשים טיפים לניצבים? רוצים לעשות את הצעדים הראשונים שלכם בעולם הניצבים? רוצים לוודא שאתם בסוכנות הניצבים הטובה ביותר? המאמר הבא הוא בדיוק בשבילכם! קבלו  10 טיפים שכל ניצב חייב לדעת.  

1. הפרסום אולי יבוא  - כמעט כל ניצב חולם שיום אחד יגלה אותו סוכן שחקנים מפורסם, יתלהב ממנו ויעשה ממנו כוכב. יש אכן מקרים נדירים שבהם ניצבים הפכו להיות אחר כך שחקנים של ממש, והניצבות הייתה בשבילם פתח להכרה עם עולם הבידור. לעומת זאת, יש מי שרוצים להיות ניצבים רק בשביל החשיפה הרגעית, החוויה והכסף . אם אתם שייכים לסוג השני של האנשים, תגלו שחוויית הניצבות תוכל לספק לכם הצצה מבפנים אל תעשיית הבידור, שינוי מהנה בשגרת היום יום וכמובן כסף צד לא רע בכלל.

 

2. צרו קשר עם סוכנות ניצבים - מבין כל הרשימה של טיפים לניצבים, זה אחד הטיפים הכי חשובים - ליצור קשר עם סוכנות שעוסקת בתיווך בין הניצבים לבין ההפקות השונות. סוכנות שכזו יכולה לספק לכם תפקידי ניצבות במגוון רחב מאד של הפקות מקומיות, מה שכמובן יגדיל את ההכנסות בחשבון הבנק שלכם.

 

3. למרות זאת, אל תתפתו לסיפורי פלא - בסופו של דבר, ניצבים הם ניצבים - תפקידכם הוא לשמש בתור רתדאג לשלב אתכם בתפקידי ניצבים במגוון רחב של הפקות.

 

4. הכסף מגיע ישר אליכם - לא מעט טיפים לניצבים עוסקים כמובן במחיר שאותו אתם מקבלים במסגרת העבודה שלכם. חשוב להדגיש, כי סוכנות ניצבים מקצועית לא תגבה מכם סכומי כסף גבוהים בעבור ההרשמה ולא תבטיח מספר אודישנים או צילומים, אלא תדרוש הכנת בוק צילומים מקצועי ותשווק אתכם בין ההפקות השונות.

 

5. צריך לעשות בוק- אם חיפשתם טיפים לניצבים שבאמת לא הכרתם, זה כנראה הטיפ הזה- אם אתם רוצים להיות ניצבים, סוכנות תצטרך להכין לכם בוק שמורכב מתמונות סטודיו מקצועיות. חשוב להבין עד כמה הבוק הוא תהליך חשוב, שכן כך ההפקות יודעות לבחור אתכם. מקבלי ההחלטות בהפקות השונות (בימאים, מפיקים, מלהקים) בוחרים את הניצבים על פי מראה חיצוני מסויים שדרוש להם לאותו הסצנה. לכן, בוק צילומים מקצועי, המשקף איך אתם ניראים באמת, הוא כרטיס הביקור הטוב ביותר שלכם.

 

6. כל אחד יכול להתאים להיות ניצב- רובנו לא דוגמנים- וזה בסדר גמור. פעמים רבות הפקות מחפשות ניצבים שפשוט יהיו אנשים רגילים, בכדי לגרום לאמינות של התמונה (הרי גם במציאות, החיים לא בנויים רק מדוגמנים ודוגמניות). לפעמים אפילו תהיה בקשה של מראה חיצוני ספציפי שמיוחד רק לכם.

 

7. בפרסומות משלמים יותר - טיפ לניצבים שעוסקים בתשלומים: בהפקות של פרסומות, נוהגים בדרך כלל, לשלם לניצבים יותר, משום שמדובר בהפקות שלוקח בהם חלק גורם מסחרי. עם זאת, אין הבטחה כמובן לכך שתמיד תשולבו בפרסומות - אבל כדאי לדעת מה התעריפים שמגיעים לכם.

 

8. כדאי לעבוד עם אנשים מתוך התעשייה - זהו הטיפ לניצבים שרוצים לעבוד עם האנשים הנכונים. סוכנות ניצבים טובה, היא כזו שמנוהלת על ידי אנשים שבאים מתוך תעשיית ההפקות בארץ, אלו האנשים שבאמת יודעים מה טוב בשבילכם, הם יוכלו לעזור לכם להגיע להפקות הנחשבות ביותר, לדאוג לתנאים שלכם וכמובן, ישמחו לשחרר לכם טיפים לניצבים משלהם.

 

9. ניצבים מופיעים בכל מקום - תמיד כדאי לזכור את זה. ניצבים מופיעים בפרסומות, במיטב התוכניות והסדרות בטלוויזיה, בסרטים ישראליים, כקהל בתכניות, ואיפה לא בעצם?

 

10. סוכנות כאנ- אם אתם באמת מחפשים טיפים לניצבים, אין הטיפ הבא הוא בשבילכם!

סוכנות כאנ היא סוכנות הניצבים ההגונה, המובילה והאמינה בישראל. הסוכנות משתפת פעולה עם מספר רב מאוד של הפקות בישראל- החל מתוכניות טלוויזיה כמו ארץ נהדרת, מצב האומה, מועדון לילה, דרך סדרות כגון- הבורר, עספור, הומלנד, סברי מרנן ועד הפרסומות הנחשבות ביותר.

הניצבים של כאנ תמיד על המסך וזו ההזדמנות שלכם להצטרף למשפחת הניצבים הגדולה של סוכנות כאנ.

ומי יודע אולי בעתיד גם לכם יהיו טיפים לניצבים חדשים!